Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży wysokiej jakości materaców – u nas mogą kupić je Państwo nie tylko w przystępnych cenach, ale także z indywidualnym doradztwem dla pełnego zadowolenia!

W naszej ofercie znajdują się materace do spania, które mogą zadowolić, zarówno osoby poszukujące komfortu w niewysokiej cenie, jak i produktów z górnej półki o bezkompromisowej jakości, w tym modeli takich jak ortopedyczne. Również można zakupić u nas łóżka drewniane, tapczany, łóżka tapicerowane oraz kontynentalne, które wspólnie z naszymi materacami tworzą najlepszy duet do snu.

Współpracujemy z wieloma uznanymi producentami w branży, przedstawiając w efekcie naszym klientom pełną gamę typów i rozmiarów materaców, w tym modeli takich jak piankowe, kieszonkowe, termoelastyczne, kokosowe, lateksowe. Jednocześnie wyróżniają nas przystępne ceny oraz dostawa gratis na terenie miasta Warszawa oraz okolicznych miejscowości w województwie mazowieckim.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą w sklepie internetowym, a mieszkańców stolicy zachęcamy do odwiedzenia naszego sklepu stacjonarnego!

Zapraszamy
ul.Radzymińska 234/236
03-674 Warszawa

TUTI MARCIN TUTAJ
NIP 527-161-72-06
REGON 146147610

tel. 512-791-597
e-mail: materacewarszawa@wp.pl
e-mail: nowaerasnu@gmail.com